УКРАИНСКАЯ   ПРАВОСЛАВНАЯ   ЦЕРКОВЬ

КИЕВСКАЯ   МИТРОПОЛИЯ      

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦА
при 17-й городской больнице г.Киева

Не осуждай ближнего: тебе грех его известен, а покаяние неизвестно
/Преподобный авва Дорофей/

  

храм
свт. 
Николая Чудотворца

hram 1

Полезные ссылки

Наша лепта

Украина - дом Пресвятой Богородицы

mitropolia

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Телефон духовної підтримки Української Православної Церкви

 

Яндекс.Метрика

 

 

Новости Киевской митрополии24 червня, у День Святого Духа, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира єпископ Васильківський Миколай, вікарій Київської Митрополії,  відправив подячний молебень для викладачів недільних шкіл Києва з нагоди закінчення навчального року. Богослужіння пройшло у храмі Різдва Божої Матері Києво-Печерської лаври.

Його Преосвященству співслужили: голова Відділу релігійної освіти та катехизації Київської єпархії протоієрей Сергій Бойко, голова Відділу духовно-фізичного виховання молоді Київської єпархії протоієрей Роман Матюшенко та духовенство столиці. У спільній молитві прийняли участь викладачі недільних шкіл у священному сані та миряни.

По завершенні молебню єпископ Миколай привітав присутніх з Днем Святого Духа та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви. Владика також відзначив важливість місії, яку виконують педагоги у недільних закладах столиці. "Виховуючи із молоді вірних чад Церкви Христової, шукайте правильні шляхи. Ви будуєте фундамент, на якому діти будуть зростати як особистості. І нехай Господь допоможе вам у несінні цього відповідального служіння.", - зазначив владика Миколай.

Насамкінець Його Преосвященство подякував кожному викладачеві особисто та вручив ікони і подарункові видання.


свт. Николай Чудотворец

свт. Николай Чудотворец

Православный календарь

Строительство храма в честь Казанской иконы Божией Матери

kazan icona BM