УКРАИНСКАЯ   ПРАВОСЛАВНАЯ   ЦЕРКОВЬ

КИЕВСКАЯ   МИТРОПОЛИЯ      

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧУДОТВОРЦА
при 17-й городской больнице г.Киева

Старайся жить в присутствии Ангела Хранителя – и увидишь, как дивно он всё устроит. /Архимандрит Иоанн Крестьянкин/

  

храм
свт. 
Николая Чудотворца

hram 1

Полезные ссылки

Наша лепта

Украина - дом Пресвятой Богородицы

mitropolia

Православное христианство.ru. Каталог православных ресурсов сети интернет

Телефон духовної підтримки Української Православної Церкви

 

Яндекс.Метрика

 

 

Новости Киевской митрополииСОЦИАЛЬНАЯ РАБОТА 2014Г.

02.12.2014.

Благочинний Печерського благочиння відвідав школу-інтернат

2 грудня благочинний Печерського благочиння протоієрей Володимир Косточка та ієрей Лука Звягінцев, клірик храму на честь святителя Миколая Чудотворця, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відвідали Київську спеціальну школу-інтернат №8 І-ІІ ступеня для дітей з недоліками інтелектуального розвитку у Шевченківському району міста Києва.

На прохання керівництва школи приміщення закладу було освячено. Священики звершили молебень і кожного вихованця помазали освяченим на мощах святителя Миколая Чудотворця маслом. Це вже другий за рік візит до школи-інтернат. Цього разу клірики Київської єпархії привезли дітям фрукти.

   

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

17.04.2014. Столичні священики відвідали спеціальну школу-інтернат до свята Воскресіння Христового.

14 квітня, напередодні свята Воскресіння Христового, клірики Київської єпархії протоієрей Володимир Косточка та ієрей Лука Звягінцев відвідали Київську спеціальну школу-інтернат №8 І-ІІ ступеня для дітей з недоліками інтелектуального розвитку Шевченківського району міста Києва. Сьогодні вихованцями цього закладу є понад сто дітей.


Підчас відвідин священики привітали вихованців та педагогів з наступаючим святом Пасхи. Діти у подарунок отримали пасхальні солодощі та розвиваючі ігри. Приміщення навчально-виховного закладу  окроплено святою водою. Спільно з керівництвом школи було прийнято рішення про подальшу співпрацю.

Источник - mitropolia.kiev.ua

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

21.02.2014. Священики столичного храму відвідали Будинок дитини у селищі Ворзель

 
15 лютого клірики столичного храму на честь святителя Миколая Чудотворця - священики Володимир Косточка та Лука Звягінцев - відвідали Київський міський будинок дитини імені М. Городецького, що розташований у селищі міського типу Ворзель (Київська область).

У ході зустрічі священики причастили дітей, окропили приміщення закладу хрещенською водою та надали посильну матеріальну допомогу. Захід здійснено на виконання благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира щодо посилення соціальної роботи.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
14.01.2014
Клірики Святошинського благочиння відвідали жіночий неврологічний інтернат

14 січня, на виконання благословення Предстоятеля Української Православної Церкви щодо посилення соціальної роботи, благочинний Святошинського благочиння протоієрей Діонісій Дунаєв, настоятель храму на честь Казанської ікони Божої Матері протоієрей Володимир Косточка та ієрей Анатолій Чорногор відвідали Святошинський неврологічний жіночий інтернат.

Під час візиту від імені усіх парафій Святошинського благочиння клірики надали соціальну допомогу лікувальному закладу. В цей же день відбулась зустріч священства з директором інтернату Євгенієм Тинок. В ході конструктивної бесіди була досягнута домовленість про низку духовно-культурних заходів для працівників та пацієнтів лікувального закладу.

свт. Николай Чудотворец

свт. Николай Чудотворец

Православный календарь

Строительство храма в честь Казанской иконы Божией Матери

kazan icona BM